Skladacikola.com Skladacikola.com
 
Sportovní elektrokolo Totem Montana Lady (model 2017)
Náš Tip! Vybavené sportovní elektrokolo Totem Montana Lady nebo Totem Montana Man se středovým pohonem Bafang MaxDrive a semiintegrovanou baterií ve spodní rámové trubce za skvělou cenu 41.990,- Kč. V naší nabídce nechybí ani řada léty prověřených značkových doplňků pro ještě pohodlnější jízdu.

Sestavit si elektrokolo se silným integrovaným pohonem Bafang MaxDrive podle vlastních představ? Ano, je to možné. Rám Achilles Bafang MaxDrive je jeden z mála na našem trhu, který je nabízený samostatně, tedy bez komponent. Záleží tedy pouze na vás, jaké komponenty a jaký typ baterie si zvolíte. Anebo si vyberte z našich kompletních elektrokol Achilles Bafang MaxDrive.

Ovládejte elektrokolo pomocí svého chytrého telefonu. Se zcela novou jednotkou Bafang Central Drive LED E12 v kombinaci s apalikací BafangGo je to snadné a zábavné.
Proč kupovat drahé elektrokolo, když můžete své vlastní kolo vybavit kvalitním středovým pohonem? Přestavba je jednoduchá a nezabere více jak 3 hodiny. Přesvědčte se sami o jedinečných kvalitách středového pohonu Bafang BBS (EV Bike Power Kit nebo Apache Power Kit) na našem testovacím kole Apache Hawk 27.5 - zkušební jízda je zdarma. Prohlédněte si vybraná elektrifikovaná kola našich zákazníků.

Středové pohony EV Bike Power Kit (8Fun Bafang)

Nechte si naprogramovat středový pohon Bafang BBS (EV Bike Power Kit) nebo Bafang MaxDrive přesně tak, aby maximálně vyhovoval vašim požadavkům. Upravit je možné nejenom výkon pohonu, ale třeba také výkon a rychlost jednotlivých stupňů asistence.

Montáž středového pohonu Bafang BBS (EV Bike Power Kit) není složitá a zvládne ji každý zručnější uživatel jízdního kola. Kromě běžného cyklonářadí k tomu skvěle poslouží i námi speciálně navržená sada dvou klíčů Bafang BBS Central Drive Keys.

Video - horská elektrokola se středovými pohony mění podobu bikování

Vítejte v nové době bikování, ve které kopec již není překážka, ale příležitost. Prohlédněte si naše video o (e)bikování, video o přestavbě kola na elektrokolo vysílaném na ČT1 v pořadu Polopatě a nebo si přečtěte rozsáhlý test středového pohonu EV Bike Power Kit na našem největším cyklistickém portále MTBs.cz. 

Video o středových pohonech EV Bike Power Kit (8Fun Bafang)
Video o přestavbě kola na elektrokolo na ČT1 v pořadu Polopatě
Test středového pohonu EV Bike Power Kit (8Fun Bafang) redaktory MTBS.cz

Ohcm SkládačkyPodporujeme projekt Skládačky 2015 zajištěním skládacích kol a servisního zázemí. Opel Handy Cyklo Maraton je zásadním sportovním projektem na integraci handicapovaných a nehandicapovaných lidí v jeden fungující tým. Autorem projektu a ředitelem závodu je vozíčkář Heřman Volf, který se před třemi roky inspiroval nejtěžším cyklistickým závodem světa, americkým RAAM, a vytvořil evropskou verzi závodu.


Již několik let pravidelně testujeme vybraná jízdní kola, elektrokola a cyklistické komponenty. S výsledky našich testů se můžete seznámit v samostatném odkazu Testovací centrum Rebel Bike.

Skládací kola na Facebooku

powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart
designed by morpheus | contents ©2017 Skládací kola a elektrokola
www.rebelbike.com www.bbbparts.cz www.detskevoziky.com www.rohloff.cz www.feltbikes.cz www.singularbikes.cz www.skladacikola.com