Skladacikola.com Skladacikola.com

Jízda na kole je obrovským potěšením nejen pro nás, ale i pro tisíce dalších lidí, kteří mají rádi pohyb v přírodě, bezprostředně vnímanou rychlost, nebo pro ty, kteří upřednostňují ekologický způsob dopravy. Spousta z nás si ráda užívá zapadlých okrsek, které se kroutí mezi prosluněnými loukami a tu a tam zmizí ve stínu vzrostlého lesa. Mnozí také s oblibou odbočí na lesní či polní cesty a pěšiny, případně si "zařádí" v terénech, které jsou i pěšky těžce přístupné. 

Jenže kolo je dopravní prostředek, který nemají příliš v lásce ostatní druhy transportu aš už jsou to tramvaje, autobusy, vlaky, metra, nebo automobily. Jejich nevýhodou je především neskladnost a s tím související problémy s uložením do kufru automobilu, nebo do prostoru pro cestující v tramvaji. Zvláště pokud chceme kolo používat k cestě do práce v dopravní špičce.

Skládací kola jsou tak perfektní příležitostí pro ty, kteří by na kole seděli nejraději pořád, ale také pro ty, kterým je jízdní kolo "pouhým" prostředkem, jak se dopravit z místa A do místa B.

 

Skládací kolo Tern Link D8

  

Proč skládací kolo?

Je mnoho důvodů proč si pořídit skládací kolo a každý si pravděpodobně najde ten svůj vlastní. Vzhledem k tomu, že na skládačkách už po světě jezdí miliony lidí, může vám předložit několik hlavních důvodů proč.

Nasedněte na skládací kolo a svezte se do restaurace v jiné části města, místo toho abyste jeli 5 minut automobilem a čtvrt hodiny hledali místo k zaparkování. Kolo pěkně složíte a celou dobu s Vámi stráví u piva pod stolem. Nemusíte mít strach, že až se rozhodnete jet domů, nebudete mít na čem.

Využijte skládací kolo na cestu do práce. V klidu a pohodě dojeĬte na nádraží, složte skládačku, vezměte ji "v podpaží" a nasedněte do autobusu či do vlaku. V cílové stanici opět kolo složte a bez časových stresů dojeĬte do práce.

Vezměte s sebou skládací kolo na dovolenou nebo na chalupu. Nemusíte ho složitě upevňovat na střechu automobilu, ale stačí jej jen rychle složit a poté uložit do kufru automobilu. Na chalupě nebo o víkendu v přírodě bude rychle po ruce a můžete si kdykoliv zajet na houby, na ryby, do obchodu, nebo na vyjížĬku po okolí.

Vozte skládací kolo stále s sebou ve služebním automobilu. Už nemusíte parkovat v přeplněných centrech měst. Stačí najít parkovací místo i ve vzdálenějším okolí a zbytek dojet na kole. Nevejde se Vám kolo do bytu velikosti 2+1 nebo ještě menšího a ze sklepa už Vám tři ukradli? Nevadí, složte skládací kolo a uložte jej do skříně.

zdroj: Azub Bike

Kde koupit 

  skládací kola v našem internetovém obchodě
ve skládání je budoucnost
 
výhody skládacích kol
 
skládací kola v akci
 

powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart
designed by morpheus | contents ©2020 Skldac kola a elektrokola
www.rebelbike.com www.bbbparts.cz www.detskevoziky.com www.rohloff.cz www.feltbikes.cz www.singularbikes.cz www.skladacikola.com