Skladacikola.com Skladacikola.com

Ve skládání je budoucnost - to je heslo, kterým se prezentuje značka skládacích kol Dahon na celosvětovém trhu. A asi má pravdu, jelikož její prodeje stoupají rok od roku stále více. Vůbec se zdá, že skládací kola už nejsou jen zlomkem cyklistického sortimentu, který náleží pouze malým značkám. Dnes již můžete vidět i spoustu gigantických firem, které alespoň jako studii představují na veletrzích svou představu o skládacím kole.

Ptáte se proč? Zaznamenáváme snad takový úbytek místa, že musí být i kola skládací? Nebo jsou již benzín a nafta tak drahé, že musíme používat kombinovanou dopravu? Ħi se snad celý svět obrací k lepšímu a hledá způsoby jak se ekologicky přepravovat po městě nebo i na delší trasy?

Pravděpodobně to bude kombinací všech těchto důvodů, ale pravděpodobně nejdůležitějším důvodem proč skládací kolo, je jeho obrovská praktičnost. Jak snadno se s ním vejdete do výtahu, jak lehce jej převezete v kufru auta, jak bezproblémově jej naložíte do vlaku či autobusu nebo do tramvaje.

 Skládací kolo složené v přepravním vaku

A přitom dnes již jsou "skládačky" plně použitelnými koly, na kterých klidně ujedete stovky kilometrů a některé jejich rámy již vypadají tak, že z dálky ani nelze poznat, že jedete na něčem, co se dá složit "napůl". A ceny? Za stejně vybavené kolo zaplatíte jen o málo méně a někdy ani to ne. A nejde jen o kola, dobře to lze vidět třeba na nákladních vozících za kola.

Postup složení kol Dahon 

Stále častěji vidíte, kam všude se skládací mechanismy propracovávají. Můžeme již obdivovat skládací lehokola, "ležaté" tříkolky, dětské vozíky za kolo a tak dále. Je třeba se jen trochu zamyslet. Mohla by Vám taková skládací věcička ušetřit čas, nebo dokonce peníze? Mohla by Vám častěji umožnit se posadit na kolo a třeba jen na chvilku vyrazit do přírody? Mohla by Vám - těch možností je spousta a i Vy sami jistě přijdete na další.

zdroj: Azub Bike

Kde koupit 

  skládací kola v našem internetovém obchodě
powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart
designed by morpheus | contents ©2020 Skldac kola a elektrokola
www.rebelbike.com www.bbbparts.cz www.detskevoziky.com www.rohloff.cz www.feltbikes.cz www.singularbikes.cz www.skladacikola.com