Skladacikola.com Skladacikola.com

Jízda na kole je obrovským potěšením nejen pro nás, ale i pro tisíce dalších lidí, kteří mají rádi pohyb v přírodě, bezprostředně vnímanou rychlost, nebo pro ty, kteří upřednostňují ekologický způsob dopravy. Spousta z nás si ráda užívá zapadlých okresek, které se kroutí mezi prosluněnými loukami a tu a tam zmizí ve stínu vzrostlého lesa. Mnozí také s oblibou odbočí na lesní či polní cesty a pěšiny, případně si zařádí v terénech, které jsou i pěšky těžce přístupné.

Jenže kolo je dopravní prostředek, který nemají příliš v lásce ostatní druhy transportu aš už jsou to tramvaje, autobusy, vlaky, metra, nebo auta. Jejich nevýhodou je především neskladnost a s tím související problémy s uložením do kufru auta, nebo do prostoru pro cestující v tramvaji. Zvláště pokud chceme kolo používat k cestě do práce v dopravní špičce.

Skládací kola jsou tak perfektní příležitostí pro ty, kteří by na kole seděli nejraději pořád, ale také pro ty, kterým je jízdní kolo „pouhým" prostředkem, jak se dopravit z místa A do místa B. Je mnoho důvodů proč si pořídit skládací kola a každý si pravděpodobně najde ten svůj vlastní. Vzhledem k tomu, že na skládačkách  po světě jezdí miliony lidí, můžeme Vám předložit několik hlavních důvodů proč:

Do restaurace   DO RESTAURACE
Nasedněte na své skládací kolo a svezte se do restaurace v jiné části města, místo toho abyste jeli 5 minut autem a čtvrt hodiny hledali místo k zaparkování. Kolo pěkně složíte a celou dobu s vámi stráví u piva pod stolem. Nemusíte mít strach, že až se rozhodnete jet domů, nebudete mít na čem.
     
Na dovolenou   NA DOVOLENOU
Vezměte s sebou skládací kolo na dovolenou nebo na chalupu. Nemusíte ho složitě upevňovat na střechu auta, ale stačí jej jen rychle složit a uložit do kufru. Na chalupě nebo o víkendu v přírodě bude rychle po ruce a můžete si kdykoliv zajet na houby, na ryby, do obchodu, nebo na vyjížĬku po okolí.
     
Do skříně   DO SKŘÍNĚ
Nevejde se Vám kolo do bytu velikosti 2+1 nebo ještě menšího a ze sklepa už Vám tři ukradli? Nevadí, složte skládací kolo a uložte jej třeba do skříně.
     
 Na jachtu   NA JACHTU
Není snad pohodlnějšího způsobu jak se rychle a příjemně dopravit z maríny do restaurace v centru přístavního městečka než na skládačce. A přitom je skládací kolo stále natolik malé, že si najde své místo i na té nejmenší lodičce. A co teprve ráno pro čerstvé bagety!
     
Do karavanu   DO KARAVANU
Skládačky schované v "garáži" vašeho karavanu jsou nejen stále čisté a v bezpečí před nenechavci, ale navíc jsou rychle k dispozici pokud jedete na pláž či do města. A to nemluvě o některých nekonečně velkých kempech, kde i na recepci je to občas daleko.
     
Do práce   DO PRÁCE
Využijte skládací kolo na cestů do práce. V klidu a pohodě dojeĬte na nádraží, složte skládačku, vezměte ji "podpaží" a nasedněte do autobusu či vlaku. V cílové stanici opět kolo složte a bez časových stresů dojeĬte do práce.
     
Na služební cesty   NA SLUŽEBNÍ CESTY
Vozte skládací kolo stále s sebou ve služebním autě. Už nemusíte parkovat v přeplněných centrech měst. Stačí najít parkovací místo i ve vzdálenějším okolí a zbytek dojet na kole.

zdroj: Azub Bike 

Kde koupit 

  skládací kola v našem internetovém obchodě
powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart
designed by morpheus | contents ©2020 Skldac kola a elektrokola
www.rebelbike.com www.bbbparts.cz www.detskevoziky.com www.rohloff.cz www.feltbikes.cz www.singularbikes.cz www.skladacikola.com