Skladacikola.com Skladacikola.com

BAFANG (středové pohony) - servisní práce Bafang BBS

Základní servis pohonu Bafang BBS 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:999,00 Kč
Ušetříte - sleva:0.9% / 9,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:
Základní servis pohonu Bafang BBS

Servis středového pohonu Bafang BBS-01, BBS-02 nebo BBS-HD (EV Bike Power Kit) v praxi znamená demontáž středové osy včetně soukolí, následné vyčištění, promazání a opětovné složení včetně vymezení vůle. Pro tento účel používáme speciální mazivo, díky kterému je chod pohonu velmi tichý. 

 

Základní servis středového pohonu Bafang BBS

  • rozebrání osy středového pohonu včetně soukolí
  • vyčištění a promazání uložení středové osy 
  • kontrola volnoběžky středové osy
  • vymezení vůle středové osy
  • používáme speciální silikono-teflonové mazivo M-8052 (teplotní rozsah -50 °C až +250 °C)
  • demontáž a následná montáž středového pohonu z rámu jízdního kola není nezbytná

Středová osa má kombinované uložení jehličkových ložisek a axiálnílních kuličkových ložisek. Vyčištění, promazání a vymezení vůle středové osy doporučujeme nejlépe po anebo před sezónou.

 

Charakteristika maziva M-8052

M-8052 je kvalitní směs silikonového tuku, teflonu a dehydratačních prostředků, díky nimž umožňuje extrémní tlakové mazání. Mazivo je nevodivé a vysoce odolné korozivním materiálům, jako například slané vodě, kyselinám, alkáliím, páře, rozpouštědlům a detergentům. Snadno používá díky velmi vysoké tlakové a teplotní odolnosti od -50 do +250 °C.

Mazivo M-8052 má vynikající přilnavost na součástky, je nekorozivní, netoxický a bezpečný potravinám. Neodstřikuje a může se používat na izolační elektrické komponenty. Malá povrchní vrstva se poté pomalu ztenčuje v kontaktu s ovzduším a vytvoří homogenní trvanlivý vysoce kluzný povlak.

Mazivo M-8052 je určené na ochranu silně namáhaných částí, jako jsou brzdová obložení proti poškození sněhem, mrazem a silniční solí, může být také použit na ochránění vnějších částí elektrické výzbroje, zámků, dveřních pantů a je perfektní na pohyblivé části strojních zařízení, jako je dopravní systém (pásový systém, systém dopravníku, systém lineárních vedení).
Komentáře k produktu - Základní servis pohonu Bafang BBS
« zpět
powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart
designed by morpheus | contents ©2019 Skládací kola a elektrokola
www.rebelbike.com www.bbbparts.cz www.detskevoziky.com www.rohloff.cz www.feltbikes.cz www.singularbikes.cz www.skladacikola.com